Треньорът на Лудогорец Стойчо Стоев обяви, че все още има интерес към нападателя на тима Роман Безяк. Той също така коментира при заминаването на тима за Испания, че Лацио е вдигнал класата и на отбора ще му бъде трудно в мачовете срещу "Римските орли" за Лига Европа.
„Надявам се постепенно да вдигнем оборотите и да сме готови за втория полусезон. Не случайно имаме 4 контроли за 10 дни, за да можем да трупаме игрова подготовка, а и аз за себе си да намеря оптималния състав, макар че аз разполагам с доста равностойни футболисти. Ще играем срещу силни отбори и ще се стремим да сме победители, въпреки че не резултатите са най-важното за нас в тези мачове”, заяви Стоев.
„Все още има интерес към Безяк, но в един момент цените в офертите към него паднаха и собственикът прецени, че те не са достатъчно добри. Затова той засега остава и ние не се нуждаем от нов нападател, тъй като и Мишел Платини скоро ще се възстанови.
За предстоящия сблъсък с Лацио в елиминационната фаза на турнира Лига Европа, наставникът на българските шампиони заяви:
„Лацио вдигна класата си доста, това е видно. Знам, че всички в България следят изявите на тима. Още като ни се паднаха ми бе ясно, че ще срещнем силен италиански отбор, от силно първенство, играещ срещу стойностни съперници всяка седмица. Да, продадоха Ернанес, който е много класен футболист, но те разполагат с още много качествени футболисти, дори и млади момчета, затова мисля, че ще му намерят заместник. Аз лично повече няма да ги наблюдавам повече на живо. Явор Вълчинов ще отиде на дербито с Рома и вече ще започнем да ги разучаваме по-обстойно. Надявам се да се представим изключително добре в сблъсъка.”







Ядете яйца всеки ден? Вижте какво се случва с черния дроб
Рецепта за доматен сос - перфектен е за пица, паста и други ястия
Рецепта за лесно хрупкаво пържено пиле
Ежедневните навици, които състаряват кожата по-бързо от времето
Мадона посрещна 68-ия си рожден ден на остров Корфу, в Гърция
Михаела Маринова пръска чар от плажа
ЦСКА с тежка загуба в Крит, ОФИ взе сериозен аванс
Кризата на политическата легитимност: Федоров, Зеленски и дилемата на изборите в Украйна
Превишението на скоростта е новото нормално: 79% от американците го правят
OSCA: забравеният символ на автомобилното изкуство
Защо задната скорост може да вие като развалена прахосмукачка
7 култови спортни коли, които си отидоха без наследник
Олга Попова и Алан Тигиев записаха победа и загуба на Световното по борба
Двубоят Джошуа – Фюри е под въпрос: Надеждата угасва
На този ден: Терънс Крофорд стана абсолютен шампион след нокаут над Джулиус Индонго (ВИДЕО)
Двама български джудисти стартират на световното първенство за кадети
Депресия и тау патология могат да стоят зад рисковото шофиране в напреднала възраст
Витамин D е свързан с по-добра когнитивна функция
Проф. Юта-Берглер Клайн: GPT-1 антагонистите, използвани при диабет и за отслабване, предпазват и сърцето
Нов ЯМР, скенер и линеен ускорител ще заработят в ИСУЛ от есента
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар