Славия размаза Любимец с 4:0 в среща от 31-ия кръг на "А" група, втора седмица на плейофите. Двубоят се игра на стадион "Славия" в столицата, а момчетата на Милен Радуканов имаха пълно превъзходство над противника.

Всички попадения за "Белите" паднаха след почивката като четирима различни играчи успяха да се разпишат за тима.

Благодарение на спечелените три точки тимът от столицата остава на шест точки от опасната зона, като има 40 пункта в актива си и заема 9-ата позиция в класирането. Любимец е на 13-о място с актив от 18 точки.

Янко Сандански откри в 57-ата минута, а четири минути след това Чавдар Янков също се разписа, за да удвои преднината на домакините.

Галин Иванов направи резултата класически в 76-ата минута, а в 80-ата минута Веселин Марчев оформи крайното 4:0.