Треньорът на Ботев Станимир Стоилов заяви, че е доволен от играта на футболистите след победата на "жълто-черните" с 2:0 над тима на Левски в 35-ия кръг на "А" група и добави, че според него победата на отбора му е била напълно заслужена.
"Според мен стана хубав сблъсък, успяхме да реализираме първи гол. Левски също имаха шанс 2-то полувреме да изравнят. Не може да играеш дерби мачове и противника да няма положения . Ние създадохме много ситуации в атака, радвам се, че всички футболисти издържаха. Все пак Левски имаше два дни повече за почивка заради нашия мач за Купата. Заслужено спечелихме."
"От днес нататък ще дам възможност на много футболисти да се изяват, за да бъдем в най-добра форма за финала за Купата. Трябва да подобряваме още нивото, мисля, че могат да играят още по-добре, не трябва да им слагаме таван и да ги ограничаваме"
"Във футбола няма неважни мачове. Трябва да подобрим представянето си като гост. Доста ротации ще направя в оставащите мачове, да може някои да се освежат . Естествено не трябва да оставяме играчите да излезнат от игрови ритъм”, добави Мъри.
"Аз не искам да подкрепят мен, те трябва да създават добра атмосфера в отбора. Откакто аз съм дошъл се преекспонират някои неща. Аз работя да развивам отбора си и да печеля. Искам много повече от нашите играчи. Някой или нещо не може да ме притесни. Всякакви други интриги ми минават покрай ушите"
"Ако Футболният съюз прецени, че трябва да се смени датата за финала, ще се съобразим. Засега е определена за 15-и май, ние се готвим за 15-и", завърши Станимир Стоилов







Моторист дрифтирал на една гума с 1,08 промила при акция на полицията в София
Една от най-известните картини в света: "Момичето с перлената обица" е в Япония
Законно парти в парковете на София: Заявление 7 дни по-рано и тишина след обяд
България разчита на НАТО, но трябва да засили собствената си сигурност, предупреди експерт
КЗК разкри картел при 11 обществени поръчки за строителна техника
Русия е отворена за нови предложения за прекратяване на войната в Украйна, но при условие
Огнян Мирчев е с 3 победи на SENSHI, септември се изправя срещу гръка Янис
Разцепена на две Tesla Model X е изложена на търг
Китайското AUDI вече се продава в Европа
Италиански град забрани велосипедите
Mercedes-Benz се връща на пазара на таксита в Германия
Али Насир си пожела финал с Едуард Алексанян на SENSHI 33
Огнян Мирчев преди SENSHI 33: „Бърз съм и имам усет за дистанция“
Може ли Руфи да се противопастави на борбата на Царукян? Бразилецът обещава отговор на UFC 331
Бо Никал иска първо битка с Хамзат Чимаев в UFC
Безопасно ли е плуването за бременни?
Нова животоспасяваща апаратура за най-малките пациенти получи МБАЛ Добрич
Витамин C в грижата за кожата - защо заслужава място в ежедневната рутина?
АПАЗ се обяви против практиката пациенти да осигуряват кръв, за да бъдат оперирани
Коментари
Напиши коментар20:29 | 26 апр 2014 г.
Напиши коментар