Настоящите футболисти в Левски все още не са изявили желание да дарят дори лев за честването на вековния юбилей на спортния клуб, обявиха от тръст "Синя България".
Към момента желание за спонсорство са изявили само бивши играчи на тима, като първият от тях е най-успешният треньор, а може би и следващ - Станимир Стоилов.
В "Клуб 100", с дарение от хиляда лева, попада и треньорът на баскетболния тим Константин Папазов, съобщава БТА.
"След като футболистите ни се извиняват вече 13 пъти след мачове през този сезон, аз ги призовавам следното - организирайте се и вие, включете се в кампанията и ни се извинете така. Те са с достатъчно високи финансови възможности".
"Съберете едни 10 хиляди лева, а ние ще напишем "футболистите на ПФК Левски". Поне половината от квадратчетата при тези 10 хиляди ще бъдат имена на организации или неформални структури".
"Бъдете и вие там. Този юбилей не е само на запалянковците. Покажете и докажете думите си, че имате отговорности към клуба", обяви председателят на тръста Васил Колев.
"До момента нито един настоящ футболист на Левски не е заявил желание да помогне. Има само бивши играчи, които искаха да помогнат, а първият от тях е Станимир Стоилов".
"Призовавам да го последват и други. Той си е запазил номер 3 в клуб "100". Нека тези, които се сърдят на Левски, да не се сърдят между 23 и 25 май. След това могат да продължат", добави той.








13 души са задържани при акцията на ГДБОП във ВиК - Бургас
Няма следа от второто изчезнало дете в река Струма
Рецепта от тефтера на баба: Кьопоолу
В кадър: Водолази търсят изчезналото дете в р. Струма
Тръмп се подигра на Тейлър Суифт в навечерието на сватбата ѝ
Украинските дронове удариха петролен терминал в Санкт Петербург ВИДЕО
"Стига да няма недостиг на бира“: Руснаците борят бензиновата криза с мемета СНИМКИ
11 коли с най-голям потенциал да се превърнат в класики
Медицинският Mercedes C 32 AMG отбелязва юбилей
Ferrari 550 с атмосферен V12 се завръща в нов вариант
Влогър изкупи 200 изоставени коли наведнъж
Гриша Ганчев заплаши Станка Златева със съд
Посрещнаха с хляб и сол медалистите ни в джудото
Джордан Бъроуз дебютира в RAF срещу Шон Брейди
Уилям Скъл се завърна на победния път с успех в Германия
Нискокалоричната диета може да помогне при заболявания на венците
Инфекциозни гастроентерити в детска възраст през лятото
Заболявания, които се подобряват от топлото време
Клинавче — народен лек за кръвно налягане и черен дроб
Коментари
Напиши коментар23:28 | 28 апр 2014 г.
20:58 | 28 апр 2014 г.
20:38 | 28 апр 2014 г.
17:57 | 28 апр 2014 г.
16:33 | 28 апр 2014 г.
Напиши коментар