Бившиян национален селекционер Христо Бонев-Зума коментира избора на Ивелин Попов за Футболист на годината. Според пловдивската легенда първи е трябвало да бъде вратарят Владислав Стоянов. Бонев въобще не включи Попето в своя топ 3.
"Уважавам страшно много избора на спортните журналисти. Те следят всичко във футбола, дори и първенства като руското. За мен обаче Футболист на годината трябваше да е Владо Стоянов. Той играе постоянно и в националния отбор, и в Лудогорец. В групата от Шампионската лига нямаше по-силен страж от него".
"Играчите на Лудогорец станаха жертва на това, че отборът им като цяло е много добър. Това е същият пример като този с Германия, когато Бундестима спечели световното в Бразилия, а после техен играч не взе "Златната топка". Иначе и Дяков заслужава, но за мен уникален футболист е Марселиньо. Той също трябва да е в тройката без съмнение".
"Освен Стоянов и Марселиньо, в тройката трябваше да е и Мартин Камбуров. Тук съм пристрастен, защото е от Локомотив, но представете си, след като вкарва толкова много с екипа на смърфовете, колко щеше да отбележи, ако водеше атаката на Лудогорец - сигурно 50", коментира Зума пред "Меридиан Мач".








Горещините се местят на изток: До 41°C в България и температурни рекорди в Централна Европа
Вадят на светло посредниците в онлайн залаганията, МФ очаква 100 млн. евро от данъци
Контролираните от Русия части от украинската Херсонска област останаха без ток
Кабинетът ще обсъди безводието в страната
Полицаите в Белгия по къси гащи заради жегата
Най-ефективните начини за пестене на гориво при шофиране в града
Как работят виртуалните предавки на Porsche Taycan
Плазмена лампа премахва микробите в колата
Адските жеги в Европа предизвикаха стачка в завод на Stellantis
Крис Сайборг обяви последния мач в кариерата си
Антъни Джошуа е готов да обсъди битка с Тайсън Фюри в САЩ
Пади Пимблет не изключва битка в полусредна категория и хвърля око на Макгрегър
Чарлз Оливейра: Макгрегър е избрал Холоуей вместо мен за завръщането си
Нова терапия дава надежда за възстановяване след тежки гръбначни травми
Кокцидиоидомикоза – гъбичната инфекция, която имитира пневмония
МБАЛ „Надежда" вече е първият център в България със статут GESEA
Парамедиците излизат от сивата зона: приет е новият държавен стандарт
Коментари
Напиши коментар13:51 | 9 яну 2017 г.
13:51 | 9 яну 2017 г.
Напиши коментар