Футболистите Пауло Серджо Телес и Парвизджон Умарбаев се присъединиха към Локомотив Пловдив. Това съобщиха от клуба. 

"Черно-белите" стартираха своята подготовка в понеделник, а двамата играчи от днес са на разположение на старши-треньора Едуард Ераносян.

Ето какво заяви Пауло Серджо Телес пред клубния сайт:

"Радвам се изключително много, че се завърнах на стадиона след толкова време. Щастлив съм да бъда тук. Тези 8 месеца, през които се възстановявах, бяха много тежки за мен".

"Фенове на отбора, както и мои близки приятели постоянно ми вдъхваха кураж. С тяхна помощ аз всеки ден се чувствах все по-добре и днес отново съм тук. Нямам търпение да се завърна в игра за Локомотив."