Футболистите Пауло Серджо Телес и Парвизджон Умарбаев се присъединиха към Локомотив Пловдив. Това съобщиха от клуба.
"Черно-белите" стартираха своята подготовка в понеделник, а двамата играчи от днес са на разположение на старши-треньора Едуард Ераносян.
Ето какво заяви Пауло Серджо Телес пред клубния сайт:
"Радвам се изключително много, че се завърнах на стадиона след толкова време. Щастлив съм да бъда тук. Тези 8 месеца, през които се възстановявах, бяха много тежки за мен".
"Фенове на отбора, както и мои близки приятели постоянно ми вдъхваха кураж. С тяхна помощ аз всеки ден се чувствах все по-добре и днес отново съм тук. Нямам търпение да се завърна в игра за Локомотив."








"Почивайте в мир, мили деца": Цветя в памет на загиналите на "Тракия" момчета (СНИМКИ)
Шофьорът от катастрофата с деца на "Тракия": Опитах да удържа камиона и да помогна
Цигарите поскъпват - ето с колко ще скочи цената от август
На косъм от трагедията на "Тракия": Още деца пътували за турнира в Албена без организиран транспорт
След земетресенията Мадуро призова за единство
Децата на Франк Синатра: Наследството на една музикална легенда
Задържаха 23 000 литра неистински препарат за пране край Видин
Плазмена лампа премахва микробите в колата
Адските жеги в Европа предизвикаха стачка в завод на Stellantis
Мечка разби чисто нов Ford F-150
Прогноза: Скъпото гориво слага край на модерните автомобили
Моузес Итаума гледа към световна титла след Хргович
Бокеме се изправя срещу Де Соуса на SENSHI 32
Улрик Бокеме и Жури де Соуса в тежък сблъсък на SENSHI 32 Grand Prix
Еди Хърн обясни защо подписа с Иън Гари: Виждам в него бъдеща суперзвезда
МБАЛ „Надежда" вече е първият център в България със статут GESEA
Парамедиците излизат от сивата зона: приет е новият държавен стандарт
Франция потвърди първи случай на ебола
Предстои XVII Национална конференция за редки болести и лекарства сираци
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар