Локомотив (Пд) победи с 3:0 втородивизионния тим на Марица (Пд) в контролна среща, играна на стадиона в пловдивския парк "Лаута". В 10-ата минута защитникът на Марица Атанас Ташолов получи червен картон, след като фаулира излизащия на удобна позиция Димо Бакалов. Мястото му на терена зае негов съотборник.

Локомотивци имаха надмощие, но съперниците им се защитаваха умело и не допуснаха попадения във вратата си. "Черно-белите" материализираха превъзходството си през втората част. Георги Пашов откри резултата в 59-ата минута, а три минути по-късно Димо Бакалов покачи на 2:0. Крайното 3:0 оформи Алесандро Хожабърпар в 70-ата минута. След мача футболистите на двата отбора бяха пуснати в почивка до понеделник.

Локомотив (Пд): Диау, Бедиме, Везалов, Николов, Муса, Фрикеше, Банович, Серджо, Райков, Мартинович, Бакалов ( Пашов, Ангелов, Аяри, Хожабърпар).