Арсенал и Челси проявяват много сериозен интерес към младия талант от състава на Крю Ник Пауъл, пише в днешния си брой таблоидът "Мирър".

17-годишната сензация направи изумително силен мач в двубоя на неговия тим от Лига 2 при гостуването на Бристол Роувърс.

Той отбеляза две попадения при успеха с 5:2 за Крю и със сигурност представянето му в този мач е впечатлило доста клубове, които са пратили съгледвачи.

Младокът има вече 5 гола от началото на този сезон и показва огромния си потенциал, въпреки своята крехка възраст.

Смята се, че Арсенал и Челси са готови да направят оферти за младока, който играе за юношеските формации на Англия.

Двата клуба обаче не са единствените, които искат да привлекат нападателя. Той е желан и от още няколко отбора от Висшата лига, които са забелязали таланта му.

Лондонските клубове обаче имат най-добри шансове да подпишат с талантливия футболист, който обаче едва ли ще може да играе редовно първоначално в който и от двата тима да премине.

До няколко седмици трябва да стане ясно, дали все пак някой от двата отбора ще успее да прикотка таланта в редиците си.