Капитанът на Манчестър Сити Венсан Компани е оптимист за бъдещето на клуба, въпреки загубата от Арсенал, която "Гражданите" допуснаха вчера.

След този неуспех отборът на Роберто Манчини на практика загуби шансовете си за титлата и Манчестър Юнайтед отново ще бъде шампион на Англия.

Белгийският бранител е убеден, че клубът ще постига успехи за в бъдеще, въпреки разочарованието, което трябва да изтърпи в момента.

"Успехите за нашия клуб ще дойдат, вижда се докъде стигнахме. Въпрос на време е да постигаме успехи. Голяма благодарност на феновете ни!", обяви белгийският бранител в своя "Туитър" профил.

В същото време пък бившият футболист на Арсенал и Сити Патрик Виейра поздрави двата тима за мача, които направиха.

Екс-националът на Франция изрази увереност, че до края на сезона всичко може да се случи и отбеляза, че според него Сити още може да спечели титлата при определени обстоятелства.

"Поздравления за Арсенал. Те са силни у дома. Сити пък има още 6 мача до края, във футбола всичко може да се случи", заяви французинът, който също пусна своя коментар за мача в "Туитър".