Микел Артета е играл голяма част от мача с Хъл Сити с избит зъб, стана ясно след победата на Арсенал с 3:0.

Испанецът пострада при единоборство с Емерсон Бойд още в 13-та минута. Въпреки удара халфът продължи мача, като през второто полувреме играта му дори се подобри.

"Днес загубихме един зъб и не го намерихме", заяви с усмивка Арсен Венгер след мача.

"Истинският мъж се бори за всеки зъб. Твърд, зъболекар, Арсенал, Полди, аха", пошегува се Лукас Подолски в инстаграм със снимка на избития зъб на Артета.

Германецът, който вкара два гола за успеха бе в добро настроение и при интервюто пред Скайспортс след мача. Там той бе помолен да връчи наградата за играч на мача на Аарън Рамзи. Полди обаче я взе за себе си и понечи да си тръгне, а след това се опита да връчи на Рамзи енергийна напитка, вместо трофея.