Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер остана много доволен от успеха с 3:2 при визитата на родния шампион Лудогорец.
Той обаче не спести и похвалите си към българския тим.
"Преди мача казах, че Лудогорец е добър отбор и не бях изненадан от това, което показаха, но бях изненадан от скоростта им и доброто им начало. Много бързо успяхме да се върнем в мача и до почивката да изравним. Лудогорец е опасен отбор. Имаме двама вратари от суперкласа и това се видя и тази вечер.
Следващата крачка е да завършим на първо място в групата. Лудогорец игра добре през първото полувреме в Лондон, а днес играха на високо ниво през цялото време. Малко опит им липсва на топниво, но научиха доста неща и ще стават и по-силни", коментира френския мениджър след двубоя.








Президентските избори: Възможна ли е обща дясна кандидатура и какви са политическите тактики
ИПБ: Държавата не знае броя на жертвите по пътищата
Ето кой е младият мъж, бутнат от "Лъвов мост" след спор за пари
Вижте къде в София ще спрат водата на 24 юни, сряда
Една жертва след челен сблъсък край Свищов, 28-годишен шофьор се оказа надрусан
"Играта на играчките 5" стартира с над $310 милиона и счупи рекорд
Скандал: Хиляди бракувани в САЩ коли са продадени в Европа
Пълните хибриди: Как работят и защо са толкова добри за града?
Mercedes залага на самолетна технология
Спирачките с течност отиват в историята
Дъстин Порие е бил задържан за поява на обществено място в нетрезво състояние
Франческо Джая: Искам името ми да остане в историята на кикбокса
Терънс Крaуфорд разкри най-голямата си слабост извън ринга
Кикбокс сензацията Жулиен Риков е устремен към нова победа на SENSHI 32
Защо бебетата харесват ярки цветове?
Защо едни лекарства се приемат на гладно, а други след хранене?
Как липсата на сън саботира усилията във фитнеса?
Пътуване със самолет при запушен нос – как да избегнем болка в ушите?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар