Алексис Санчес бе избран за играч на месеца в своя клубен тим за ноември, след като успя да се справи с конкуренцията на Оливие Жиру и Месут Йозил.
Чилиецът се намира във впечатляваща форма през този сезон и е голмайстор на отбора във Висшата лига. Той успя да спечели 54,7 % от гласовете на потребителите.
Санчес вкара два гола срещу Борнемут за успеха с 3:1, а добрата му форма продължи и този месец с хеттрик срещу градския съперник Уест Хям при успеха с 5:1.
Жиру остана втори с 26,2 %, а Йозил остана на третото място. Тази награда е втора за Алексис през сезона.








Финансов успех за 3 зодии на 25 юни 2026 г.
Йотова: Българската екзархия има бъдеще с общите ни усилия за родовата памет
Произведени в САЩ ракети "Ръждясал кинжал" поразиха руски завод
ООН: Израел продължава да извършва геноцид, като атакува деца в Газа
ВАС: Шефът на НДК Андрияна Татарова сключила договор със сина си
Как проблемите на Стармър, Макрон и Мерц влияят на политиката към Украйна
Банан на колела е най-спираната за проверка кола
Над милион км без сериозни повреди - този път с MINI Cooper
Audi A3 получи двойно по-голям пробег на ток
Акционери в Nissan искат Карлос Гон обратно начело
Джош Хокит: Ако бях казал това в NFL, вече нямаше да имам работа
KWU SENSHI Световна купа за аматьори с трето издание през юли
Кетлен Виейра подписа с PFL
Голям шампион: Не отписвайте Конър Макгрегър срещу Холоуей
Аспекти на логопедичната рехабилитация при тумори на глава и шия
6 ползи от хапването на череши
Как безопасно да постигнем равномерен тен през лятото?
Какво да ядем при подуване на корема?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар