Звездата на Арсенал Алексис Санчес намекна за раздяла, заради големия стрес, който съпътства живота в английската столица Лондон.
"Обичам да излизам в Лондон, за да хапна нещо, или да пийнем с приятели. Въпреки това съм си домошар и прекарвам голяма част от времето си във вкъщи", разкри чилиецът.
"Опознавам града, когато имам време, но предпочитам да си остана у дома и да релаксирам. Лондон може да бъде е много стресиращо място, защото има много хора, все пак е голям град."
"Нашият начин на живот в професионалния футбол може да коства много енергия. Играеш веднага мач след предходния, срещаш се с много хора всеки ден и пътуваш постоянно. Затова се опитвам да се изключа, при всяка свободна минута", добави Санчес.








Майката на загиналото в Мездра момче: "Друго дете реши тяхната съдба"
Стоян Колев под домашен арест: Отмъщението е сигурно, искам да го знаете (+ВИДЕО)
Работодатели и синдикати се разединиха в оценките си за новия бюджет
Страх от Украйна: Москва панически мести "Панцир" по покриви в Москва ВИДЕО
ДПС остро осъжда намерението да се закрие Комисията по досиетата
МВнР: Проверяваме случая с дипломатическата нота на Мицкоски
Експерт: Цените на винетките не са адекватни за състоянието на пътищата
Hyundai Elantra получи изкуствен интелект и ъгловат дизайн
Haval показа новия си флагман
Имате черна кола? Ще страдате през следващите дни
Тези коли имат най-големи шансове за огромен пробег
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Симеон Щерев призова да спрат спекулациите около смъртта на Жанет Немет
Шон Стрикланд планира първа защита на титлата през декември
Синя жлъчка (Цикория) – жлъчкогонно, хепатопротективно и пребиотично растение
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Коментари
Напиши коментар11:51 | 23 дек 2016 г.
12:50 | 22 дек 2016 г.
12:24 | 22 дек 2016 г.
11:55 | 22 дек 2016 г.
11:47 | 22 дек 2016 г.
11:46 | 22 дек 2016 г.
09:34 | 22 дек 2016 г.
Напиши коментар