Нападателят на Арсенал Оливие Жиру призна, че скоро вероятно ще поднови договора си с клуба.
Французинът се оказа резерва през сезона след силната игра на Арексис Санчес и се заговори, че може да напусне, но в понеделник оправда титулярното си място с победен гол срещу Уест Бромич.
Той получи сериозни похвали от мениджъра Арсен Венгер и сега призна, че е на път да се обвърже с отбора за още няколко сезона.
„Както обичам да казвам футболът винаги дава шанс за ново начало и трябва просто да си концентриран и да чакаш шанса си. Говори се, че съм подновил договора си, което не е вярно, но скоро може би това ще се случи“ заяви Жиру.
„Сезонът наистина е труден за мен. Върнах се късно след европейското и в началото не бях във форма. След това бях контузен в продължение на месец, а и друг нападател се справя отлично в атака. В такива случаи просто трябва да работиш здраво и да си фокусиран. Говорих с шефа и той ми обясни защо играя малко“ добави нападателят, който се надява да остане в състава и за дербито с Кристъл Палас в събота.








Отпушват АМ "Тракия" за уикенда: Два ключови ремонта приключват днес
Горещините се местят на изток: До 41° в България и температурни рекорди в Централна Европа
Цял боен арсенал – 73 пистолета заловиха в камион на „Капитан Андреево“
Вадят на светло посредниците в онлайн залаганията, МФ очаква 100 млн. евро от данъци
Контролираните от Русия части от украинската Херсонска област останаха без ток
САЩ забрани продажбите на шведска марка, свързана с китайци
Най-ефективните начини за пестене на гориво при шофиране в града
Как работят виртуалните предавки на Porsche Taycan
Плазмена лампа премахва микробите в колата
Джъстин Гейджи постигна повече дори от Хабиб и Махачев
Жури де Соуса за SENSHI Grand Prix: Различен съм и мога да се конкурирам с всеки в тази категория
Крис Сайборг обяви последния мач в кариерата си
Антъни Джошуа е готов да обсъди битка с Тайсън Фюри в САЩ
Нова терапия дава надежда за възстановяване след тежки гръбначни травми
Кокцидиоидомикоза – гъбичната инфекция, която имитира пневмония
МБАЛ „Надежда" вече е първият център в България със статут GESEA
Парамедиците излизат от сивата зона: приет е новият държавен стандарт
Коментари
Напиши коментар17:25 | 28 дек 2016 г.
17:25 | 28 дек 2016 г.
15:17 | 28 дек 2016 г.
13:20 | 28 дек 2016 г.
12:51 | 28 дек 2016 г.
12:37 | 28 дек 2016 г.
12:09 | 28 дек 2016 г.
12:01 | 28 дек 2016 г.
11:41 | 28 дек 2016 г.
11:00 | 28 дек 2016 г.
Напиши коментар