Треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне остана доста доволен от представянето на тима си при победата с 2:0 над Валенсия като гост, въпреки че "дюшекчиите" пропуснаха две дузпи.
"Алвеш е страхотен вратар. Самият факт, че успяхме да му вкараме два гола, показва колко добре сме играли. Сега обаче не трябва да изпадаме в еуфория, защото другите отбори са с мач по-малко от нас. Победата над Валенсия дава толкова точки, колкото и победата във всеки друг мач", заяви Симеоне.
Загубата на Валенсия пък е поредният удар пред отбора, но все пак успокоителната новина е, че Чезаре Прандели бе назначен на поста треньор на тима.








Времето днес, 22 юни: Валежи, градушки и гръмотевични бури
Хороскоп за 22 юни 2026: Добри новини и интересни срещи за зодиите
Рецепта за тиквички с чесън и копър на тиган
Какво не знаем за траките и старите българи?
Арестът на приятеля Трабер - готви ли се ФСБ за ерата "след Путин"?
Първи ден на лятото: Слънце, жега, но на запад дъжд и градушки
Последното Lamborghini с чист V12 вече струва двойно
Ford жертва по един двигател на ден, за да реши големия си проблем
Електромобилите с голям пробег се превръщат в проблем
Най-добрият двигател на Maserati става хибрид, но не и PHEV
Дейвид Бенавидес посочи най-великия мексикански боксьор в историята
Иън Гари: Ще разбия Махачев и ще му взема титлата
Дейна Уайт: Колизеумът поиска 150 милиона долара за евентуална битка между Мъск и Зукърбърг
Маурисио Сулейман очаква споразумение за двубоя между Усик и Кабайел
Дентално здраве от детството до зрелостта: Смяната на зъбите – кога е в норма и кога изисква консултация
Психиатрична помощ, ТЕЛК и домашно насилие на фокус в здравното министерство
Ето колко крачки трябва да правим на ден, за да сме здрави
Хранителни интоксикации - как да ги разпознаем?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар