Генералният директор на Атлетико Мадрид Мигел Анхел Гил заяви, че Диего Симеоне ще остане в клуба поне до края на сезон 2017/18.
Аржентинският специалист е бил примамван от Интер, Лацио и ПСЖ.
В края на миналото първенство Симеон заяви готовността си да почне работа в друг клуб, но ръководството на Атлетико успя да убеди треньора да продължи да работи на "Винсенте Калдерон".
"Симеоне ще продължи да работи в Атлетико. В допълнение, той ще работи в нашия отбор и през следващия сезон", заяви Гил.








Най-малко 54-ма ранени и 18 изчезнали след взрив във фабрика в Катар (+ВИДЕО)
Втори шанс за успех очаква 4 зодии до края на юни 2026
Тръмп се оплаква наред – от Италия и Мелони, от медийна публикация
Взрив в газов терминал в Катар, 18 души са в неизвестност
Норвегия налага почти пълна забрана на AI в началното училище
Как да предпазим двигателя от прегряване в жегите
Последното Lamborghini с чист V12 вече струва двойно
Ford жертва по един двигател на ден, за да реши големия си проблем
Електромобилите с голям пробег се превръщат в проблем
Кристиан Мбили пред сблъсък с Канело: Тази битка ще промени живота ми
Волкановски е готов за Гейджи: Ще приема битка за втори пояс без колебание
Ислам Махачев отказва участия в RAF: Фокусиран съм върху UFC
Дрикус дю Плеси се завръща срещу Камару Усман в главния мач на UFC Оклахома Сити
Нова молекула дава революционна надежда в борбата срещу Алцхаймер
CAR-T терапия помага за бъбречна трансплантация при високи нива на антитела
Дентално здраве от детството до зрелостта: Смяната на зъбите – кога е в норма и кога изисква консултация
Психиатрична помощ, ТЕЛК и домашно насилие на фокус в здравното министерство
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар