Националният ансамбъл на България спечели сребърен медал на финала с пет ленти на Световната купа по художествена гимнастика в София. Българките изиграха чудесно своето съчетание и бяха оценени със 17.950 точки.
Тимът на България, световен шампион от Измир 2014, е в състав Михаела Маевска, Цветелина Стоянова, Цветелина Найденова, Ренета Камберова и Християна Тодорова със старши треньор Ина Ананиева.
Вчера България завоюва и сребърно отличие в многобоя. Шампион на пет ленти е Русия с 18.250 точки, въпреки че имаха изпускане и други неточности в композицията си.
На трето място завърши Израел със 17.350 точки. Финалът на два обръча и три чифта бухалки е по-късно днес.








"Почивайте в мир, мили деца": Цветя в памет на загиналите на "Тракия" момчета (СНИМКИ)
Шофьорът от катастрофата с деца на "Тракия": Опитах да удържа камиона и да помогна
Цигарите поскъпват - ето с колко ще скочи цената от август
На косъм от трагедията на "Тракия": Още деца пътували за турнира в Албена без организиран транспорт
След земетресенията Мадуро призова за единство
Децата на Франк Синатра: Наследството на една музикална легенда
Задържаха 23 000 литра неистински препарат за пране край Видин
Плазмена лампа премахва микробите в колата
Адските жеги в Европа предизвикаха стачка в завод на Stellantis
Мечка разби чисто нов Ford F-150
Прогноза: Скъпото гориво слага край на модерните автомобили
Моузес Итаума гледа към световна титла след Хргович
Бокеме се изправя срещу Де Соуса на SENSHI 32
Улрик Бокеме и Жури де Соуса в тежък сблъсък на SENSHI 32 Grand Prix
Еди Хърн обясни защо подписа с Иън Гари: Виждам в него бъдеща суперзвезда
МБАЛ „Надежда" вече е първият център в България със статут GESEA
Парамедиците излизат от сивата зона: приет е новият държавен стандарт
Франция потвърди първи случай на ебола
Предстои XVII Национална конференция за редки болести и лекарства сираци
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар