Порнозвездата Ханейра Вентура се оказа луда фенка на Барселона. Мадамата дори се закани, че при титла на каталунците в Примера дивисион ще организира томбола, а победителят ще получи безплатен секс с нея. Тя разкри още, че наскоро е сменила работното си място.

"Отидох в Америка, за да работя. Тук печеля за един месец повече, отколкото в Испания за половин година", признава Вентура.

27-годишната Вентура е фенка на "блауграна" от малка, а любимият й футболист е Лионел Меси.

"Запалена съм по футбола от дете. Обичам отбора и стила му на игра. Много ми харесват и футболистите. Кои са най-секси? Хммм. Може би Меси, Чави и Пуйол", признава брюнетката, която вкъщи има две котки, кръстени Лео и Меси.

Хайейра дори е обмисляла да си татуира името на аржентинеца някъде по тялото. "Ако тази година станем шампиони, обещавам да направя томбола и да прекарам страстен уикенд с един фен на Барса".

"Как ще разбера, че наистина е привърженик на каталунците? Това е лесно - с абонаментна карта или снимки от мачовете. Ще се заключим в някой хотел за целия уикенд, но който се откаже първи, ще плати сметката", закачливо обяснява актрисата.