Треньорът на Барселона Херардо Мартино заяви след победата над Милан с 3:1, че приема критиките, но само ако те са основателни.
„За мен няма проблеми да бъда критикуван. Въпросът е това да се прави основателно и да има уважение. Досега ми се струва, че някои неща умишлено бяха пресилени“ изтъкна аржентинецът, който явно смята, че се прекалява с атаката към отбора и това е опит да се създаде напрежение в тима.
Иначе Тата бе категоричен, че тази победа няма да промени ситуацията, в която се намира отборът. Аржентинският специалист е убеден, че Барселона трябва да продължи да подобрява играта си и да се доказва във всеки един мач.
„През първото полувреме играхме нашата игра, докато през втората част нещата не се получиха напълно, както ние искахме. През второто полувреме получихме повече пространства за нашите атаки, но не успявахме максимално бързо да си върнем топката, когато я губехме” коментира още треньорът на Барса.
„Доволни сме от класирането ни за следващата фаза на турнира. Продължаваме напред след само 4 мача, което е хубаво. Това е много добре за нас, тъй като ще ни даде по-голямо спокойствие, самочувствие и увереност. Ние обаче сме задължени да се класираме на първо място” добави още аржентинецът.
„Трябва да продължим да гоним целите си и да подобряваме играта си във всеки един мач. Меси се представи отлично в този мач. Използваше максимално пространствата, които се откриваха пред него.”







Акция на МВР: 182-ма пияни и 37 дрогирани шофьори са засечени за седмица
Рецепта за сочни свински пържоли с гъби и топено сирене
Катастрофа затруднява движението по пътя Велико Търново - Елена
Държавата плаща, ако се преместите и работите в по-малък град или село
5 неща, които трябва да знаете за Симеон Наковски преди дебюта му на SENSHI 33
Северномакедонецът, превозвал мигранти, остава зад решетките
Братът на принцеса Даяна, Чарлз Спенсър, разкрива истината за сестра си в книга
Geely ще връща услугата, като помага на европейците да правят автомобили
Разцепена на две Tesla Model X е изложена на търг
Китайското AUDI вече се продава в Европа
Италиански град забрани велосипедите
Али Насир си пожела финал с Едуард Алексанян на SENSHI 33
Огнян Мирчев преди SENSHI 33: „Бърз съм и имам усет за дистанция“
Може ли Руфи да се противопастави на борбата на Царукян? Бразилецът обещава отговор на UFC 331
Бо Никал иска първо битка с Хамзат Чимаев в UFC
Ротавирус при децата – какво трябва да знаят родителите на бебета и малки деца
Безплатни прегледи при детски кардиолог в бургаската детска болница от 24 август
Безопасно ли е плуването за бременни?
Нова животоспасяваща апаратура за най-малките пациенти получи МБАЛ Добрич
Коментари
Напиши коментар10:39 | 7 ное 2013 г.
Напиши коментар