Защитникът на Барселона Жерард Пике защити треньора Херардо Мартино и обяви, че наставникът не трябва да бъде обвиняван за всичките проблеми на тима, който е на път да остане без трофей за кампанията.
„Нямаме извинения. Не се представихме според очакванията си и ние сме тези, които носят най-голямата отговорност, така че трябва да се погледнем и да потърсим вината в себе си. Мартино не трябва да бъде обвиняван за всичко. Той дойде в последния момент и работи наистина здраво“ заяви Пике, който не е съгласен и с критиките към Лео Меси.
„Той е най-добрият играч в историята и не мога да разбера как може да бъде критикуван, защото благодарение на него постигнахме всичките си успехи през последните сезони. Лео обича клуба, обича града и тук се чувства като у дома си и аз се радвам, че един ден ще мога да кажа на децата си, че съм играл заедно с него“ добави той.
„Наистина това не е най-добрият ни сезон, но съм сигурен, че ще се вдигнем. В бъдеще пак ще имаме успехи. Имаме силен отбор и вярвам на хората от ръководството“ каза още Пике, който не играе през последните седмици поради контузия в бедрото.
Бранителят има и предпочитания кой да спечели Шампионската лига през този сезон. „Ще се радвам да видя Атлетико да триумфира, след като досега те не са побеждавали в надпреварата“.








След гонка: Полицая хвана шофьор без книжка и 32 акта
Мъж се самозапали и почина пред централата на ООН в Ню Йорк
Ракетата Meteor: "Дългата ръка“, от която военновъздушните сили на Украйна крайно се нуждаеха ВИДЕО
Демерджиев и Стоянов на парламентарен контрол днес
Fiat Multipla се завръща като 4-местна градска кола
Bentley показа уникална преливаща боя
EС ще ограничава скоростта от... Космоса
Кога шумът от гумите е по-силен
Шавкат Рахмонов планира завръщане в UFC през 2026 г.
Турки Алшейх с ключова среща с Хърн, Уорън и DAZN в Лондон
България загуби от Словения, Франция е отборен шампион
Терънс Крaуфорд: Флойд Мейуедър няма да фалира, но е урок за всички спортисти
Хистоплазмоза при слаб имунитет – кога наподобява туберкулоза?
10 признака, че тялото ни има нужда от повече почивка
Александровска стартира безплатен скрининг за хора с наднормено тегло и затлъстяване
Яйчниците остават активни и след менопаузата
Коментари
Напиши коментар10:35 | 23 апр 2014 г.
09:22 | 23 апр 2014 г.
00:49 | 23 апр 2014 г.
00:36 | 23 апр 2014 г.
00:24 | 23 апр 2014 г.
23:57 | 22 апр 2014 г.
22:13 | 22 апр 2014 г.
Напиши коментар