Бившият бразилски капитан и селекционер Карлос Дунга е на мнение, че Неймар не получава възможността да разгърне пълния си потенциал в Барселона.
"Неймар е много важен футболист за Бразилия. Той играе концентрирано и вкарва голове", сподели Дунга пред мадридския вестник "Марка".
"За играч на неговото ниво е важно не само да играе добре и да създава положения, но и да бележи попадения. Това прави разликата."
"Има голяма разлика между Неймар, който играе за Бразилия и онзи Неймар, който играе за Барселона. Неймар е свикнал да дриблира, да атакува в половината на противника, а в Барса играят с едно докосване."
"Когато Неймар играе с топката в Барселона, той става като всеки друг футболист на отбора. Когато обаче го видим в националния отбор, той получава свобода и разкрива качествата си."
"Вярно е, че бразилският национален отбор не е достатъчно постоянен и до момента не виждаме тази Бразилия, която познаваме. Но колкото повече време минава, толкова повече време има за подобрение в играта", добави Дунга.








Седми ден не могат да открият Наталия и пастрока ѝ Асен Симеонов
Шокираща версия за смъртта на принцеса Даяна – говори бивш агент на MИ-6
Made in E.U. на Командарев спечели на „Свети Влас филм фест“
Турция забрани къпането в Черно море
Нов лидер по продажби в САЩ шокира Ford и Toyota
Близо половината шофьори не харесват мултимедийните системи
Ето какво дели Никола Цолов от Formula 1
Германец остана без книжка заради пускането на климатик
Маурисио Руфи лети за Лас Вегас, ще бъде резерва за Макгрегър – Холоуей
Джош Хокит: Агресията на Аспинал може да се обърне срещу него
България с пълен състав на Европейското първенство до 20 години в Скопие
Трейси Кортез иска трети бой с Ерин Бланчфийлд: „На 100 процента искам реванша“
Генна терапия с потенциал за възстановяване на мозъчната функция при синдром на чупливата Х хромозома
Нискокалоричната диета може да помогне при заболявания на венците
Инфекциозни гастроентерити в детска възраст през лятото
Заболявания, които се подобряват от топлото време
Коментари
Напиши коментар16:07 | 3 юли 2014 г.
13:44 | 3 юли 2014 г.
13:23 | 3 юли 2014 г.
12:30 | 3 юли 2014 г.
Напиши коментар