Нападателят на Барселона Неймар за пореден път потвърди, че не иска да напуска стадион "Ноу Камп", защото това е неговият дом. През лятото кариоката е получил фантастична оферта от ПСЖ, но е отказал.
"Не се виждам далеч от Барса. Това е нещо, което вече съм заявявал. Чувствам се като важна част от отбора и се надявам, че ще мога да му помагам и занапред", коментира изрусеният бразилец.
"Не мога да потвърдя за параметрите на офертата, която получих от ПСЖ, защото не обичам да говоря за заплати. Вече казах, че е вярно това, че съм разговарял с доста отбори, но избрах да остана в Барса, където се чувствам у дома. Аз принадлежа на Барса, тук се щастлив", добави кариоката.








Пожар спря движението по АМ "Тракия" край Ямбол
В "България сутрин" на 24 юни от 9:30 часа: Ще замразят ли управляващите минималната работна заплата
Магнитни бури със слаб интензитет приближават Земята
Радев: България достигна прага от военни и финансови дарения за Украйна
Спектакълът "100 години Георги Парцалев" - холограми, смях и музика
Шишков за “Хемус”: Магистралата е с една голяма дупка по средата
Двама души бяха застреляни в библиотека в Калифорния
Лавров: Европа не крие подготовката си за война с Русия
Nissan спира работа по електрическия Qashqai
BMW 3-Series 2018 срещу Audi A4 2018: Кое е по-надеждно
Китайци направиха най-черната автомобилна боя
Tesla Model 3 на автопилот се вряза в къща и уби жена
Шампионката по борба Жанет Немет е починала след инцидент в комплекс „Диана“
Шакур Стивънсън планира ранно оттегляне от бокса
Бойната карта на SENSHI 32 Grand Prix
Волкановски: Съдията позволи на Ган да удря Перейра в тила (ВИДЕО)
7 принципа на хранене за дълголетие според проф. Валтер Лонго
Грижа за кожата на бебето: Адаптационни прояви, нормални кожни особености и сухата кожа при новороденото
Какво ни казват феталните движения?
От 15 хронични състояния ни отървава здравословният стил
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар