Атомното трио на Барселона Лионел Меси, Луис Суарес и Неймар прибира на година колкото бюджета на 16 клуба в Ла Лига, информира вестник "Марка".
Съвсем скоро общата заплата на тримата футболисти ще скочи още повече, защото се очаква Луис Суарес да преподпише. С Лео Меси ситуацията е малко по-сложна, защото той няма да бърза с удължаване на контракта си.
Според сметките на мадридския вестник, ако Суарес и Меси преподпишат, Барселона ще пръска точно по 125 милиона евро бруто на сезон за тях. Само Реал Мадрид, Атлетико Мадрид и Севиля разполага с бюджети, които са по-големи от въпросната сума.








Патриарх Даниил подкрепи Радев за сваляне на санкции срещу Русия
Инсулт покоси шофьор на АМ "Тракия", с опасност за живота е
Експерти за войната по пътищата: Институциите броят жертвите, докато корупцията управлява системата
Патриарх Даниил за отказа ни да наложим санкции на патриарх Кирил: Смела постъпка
В София: Лек автомобил “влезе” в дентален кабинет
Бруталната жега идва на Балканите: От днес за пет дни напред пускаме бавния грил
Вдигането на винетките няма да реши кризата с пътищата
Кралиците на употребяваните коли – те почти не спират
Малко промени, но на място - тестваме обновения Opel Astra
САЩ забрани продажбите на шведска марка, свързана с китайци
Най-ефективните начини за пестене на гориво при шофиране в града
Шон Стрикланд планира първа защита на титлата през декември
Пади Пимблет нападна Арман Царукян: Не заслужава битка за титлата
Битка на Флойд Мейуедър е отменена заради съдебен спор
Джъстин Гейджи постигна повече дори от Хабиб и Махачев
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Нова терапия дава надежда за възстановяване след тежки гръбначни травми
Кокцидиоидомикоза – гъбичната инфекция, която имитира пневмония
Коментари
Напиши коментар04:11 | 17 ное 2016 г.
22:27 | 16 ное 2016 г.
22:20 | 16 ное 2016 г.
Напиши коментар