Новият договор на Луис Суарес с Барселона е много близо, призна клубният бос Хосеп Мария Бартомеу. Очаква се голмайсторът на Ла Лига за миналия сезон да преподпише до лятото на 2022 година.
Взетият през 2014 година от Ливърпул снайперист се превърна в един от най-важните футболисти на каталунския гигант и съвсем скоро ще прибира чисто близо 16 милиона евро на година, без бонусите. Така той ще е вторият най-добре платен играч в съблекалнята, заедно с Неймар.
"Ще подновим договора на Суарес, в момента уточняваме само малки детайли. В следващите дни или седмици ще го обявим официално. Може да се окаже чудесен коледен подарък. Планът ни е да го удължим за възможно най-дълго време", каза президентът Бартомеу пред радио Visión y Cadena Celeste.








Изобилие и късмет за 4 зодии на 26 юни 2026
Затоплянето на морската вода създава условия за опасни бактерии в Европа
Величков, ПП: Има външно влияние върху текстовете за съдебната власт
Божанов: Бюджет 2026 ни връща в 1995 г., без реформи ни чака вдигане на данъците
5 модела бански за всяка фигура
Гърция предлага пакет "Преживяването на Акропола" на цена от 5000€ на обиколка
Тихо, но значимо: Турция увеличава своя арсенал от балистични ракети
Радев и Туск обсъдиха възможностите за двустранно партньорство
Плазмена лампа премахва микробите в колата
Адските жеги в Европа предизвикаха стачка в завод на Stellantis
Мечка разби чисто нов Ford F-150
Прогноза: Скъпото гориво слага край на модерните автомобили
Моузес Итаума гледа към световна титла след Хргович
Бокеме се изправя срещу Де Соуса на SENSHI 32
Улрик Бокеме и Жури де Соуса в тежък сблъсък на SENSHI 32 Grand Prix
Еди Хърн обясни защо подписа с Иън Гари: Виждам в него бъдеща суперзвезда
МБАЛ „Надежда" вече е първият център в България със статут GESEA
Парамедиците излизат от сивата зона: приет е новият държавен стандарт
Франция потвърди първи случай на ебола
Предстои XVII Национална конференция за редки болести и лекарства сираци
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар