Легендата на Барселона Шави смята, че клубът вече не се нуждае от такъв тип футболист като него. Футболният магьосник играе за арабския Ал Сад и вчера посети бившите си съотборници в Доха.
"Моето желание е да бъда част от нещо в Барселона. В момента имам учители, които работят с мен. Барса не игра добре на "Аноета" и Реал взе точка срещу нас. Но в Памплона играта беше по-добра. Има време, в което пасивът от 6 точки може да бъде стопен", коментира Шави.
"Титлите ще дойдат, защото не сме на грешен път. В атака Барса има три чудовища, от които зависи играта на отбора. На отбора не му липсва играч като мен, защото в състава има доста играчи, които носят ДНК-то на клуба. Барса остава верен на стила си. Отборът спечели много титли и ще продължава да го прави. Не е нужна промяна", добави ветеранът.








Край на "евтиното от чужбина": Ще спрат ли мерките опасните пратки в Европа
Ричард Алибегов: Черноморието не е празно и няма високи цени навсякъде
ИПБ: Сметната палата потвърди провала на държавата в борбата с войната на пътя
Blackbriar идват в България през септември
Шойгу: Мрежата от военни биологични лаборатории на САЩ се разширява по целия свят
Нападения в района на Плиска, живеещите в района готвят граждански протест
Електромобилите може да поскъпнат заради ключов материал
Скандал: Хиляди бракувани в САЩ коли са продадени в Европа
Пълните хибриди: Как работят и защо са толкова добри за града?
Mercedes залага на самолетна технология
Колби Ковингтън осмя Дъстин Порие за ареста му
Дъстин Порие е бил задържан за поява на обществено място в нетрезво състояние
Франческо Джая: Искам името ми да остане в историята на кикбокса
Терънс Крaуфорд разкри най-голямата си слабост извън ринга
Защо бебетата харесват ярки цветове?
Защо едни лекарства се приемат на гладно, а други след хранене?
Как липсата на сън саботира усилията във фитнеса?
Пътуване със самолет при запушен нос – как да избегнем болка в ушите?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар