Суперзвездата на Барселона Лионел Меси спаси точката за своите с гола в последната минута при равенството 1:1 срещу Виляреал снощи.

През първото полувреме обаче петкратният носител на Златната топка изпусна нервите си и напсува своя сънародник Матео Мусакио, с когото играят заедно в националния отбор на Аржентина.

Лео беше сритан не за първи път от Мусакио по испанските терени и потърси обяснение за действията на бранителя.

"Нищо не се е случило", казва Мусакио, при което Меси не издържа и затвори разговора с красноречивото "На майка ти...", използвайки нецензурна дума за женски полов орган.

Това не е първото подобно избухване за Меси през сезона. Той даде началото през октомври, когато напсува феновете на Валенсия насред стадион "Местая".

В началото на ноември пък Лео тръгна да бие съперников футболист на Манчестър Сити  след мач от Шампионската лига.