Треньорът на Барселона Луис Енрике смята, че срещу неговите футболисти се води кампания, която да ги изкара провокатори и симуланти.
"Факт е, че моите футболисти са тези, срещу които се извършват най-много нарушения, но и ние сме наказвани най-често за най-малкото извършени нарушения", коментира Енрике.
"Първо имаше кампания, в която се казваше, че моите футболисти са провокатори. Много медии започнаха тази кампания и сега същите тези медии твърдят, че нашите играчи получават твърде много картони. Ние трябва да продължим да играем добър футбол и да правим спектакъл."
"Само мога да похваля моите играчи. През този сезон имаше неща, които те не можеха да контролират. Тези, които правиха кампанията срещу нас, сега правят точно обратното", добави Лучо.








Две жени загинаха при катастрофа край пътя Карнобат - Айтос
Строителството на Националната детска болница с още по-голямо забавяне
Как дамското облекло на Dika отразява стила на съвременната жена?
Магнитните бури оказват пряко влияние върху времето на Земята
Бруклин Бекъм яко се изгаври с Дейвид и Виктория (ВИДЕО)
Терзийски, ПП: Политическият чадър в "Баба Алино" е на ГЕРБ
GEN Z активизъм: Защо гласът на младите в България остава нечут?
Акциите на SpaceX паднаха, Илон Мъск вече не е трилионер
Audi A3 получи двойно по-голям пробег на ток
Акционери в Nissan искат Карлос Гон обратно начело
Защо редовите 6-цилиндрови двигатели не стават за масови модели
Dacia Sandero отново е най-продаваният модел в Европа
Кетлен Виейра подписа с PFL
Голям шампион: Не отписвайте Конър Макгрегър срещу Холоуей
Хейни загатна за мегасблъсък с Жервонта Дейвис
Бен Уитъкър срещу Ричард Ривера за сребърната титла на WBC
Как безопасно да постигнем равномерен тен през лятото?
Какво да ядем при подуване на корема?
10 ползи от разтягането всеки ден
Какво са автоимунните заболявания?
Коментари
Напиши коментар21:00 | 4 фев 2017 г.
16:33 | 4 фев 2017 г.
15:22 | 4 фев 2017 г.
14:04 | 4 фев 2017 г.
13:48 | 4 фев 2017 г.
12:45 | 4 фев 2017 г.
Напиши коментар