Халфът на Байерн Аржен Робен е съсипан от контузията, която го налегна. Най-трудно му е, защото не усеща нещо да му има.
„Всъщност нямам никакви телесни проблеми. Бедрото не ме боли – точно това прави всичко толкова трудно”, споделя звездата пред мюнхенския вестник tz.
След като бе година здрав и направи голям сезон, Робен се връща към времето на контузиите. Неяснотата около завръщането му на терена го мъчи.
„Всеки път това е много болезнен процес. Затова се надявам тази глава от кариерата ми скоро да е зад мен. Не знам кога ще играя, ясно е, че ще трае докато се върна. Правя рехабилитация, но не трябва да товаря краката”, разказва той.
Робен не пожела да каже мнение относно спора между Байерн и холандската федерация. Германците искат обезщетение, че от Холандия го пуснаха да играе контузен на Мондиала.
„Не искам да взимам отношение. Това си е работа на Байерн. Сега най-важно ми е да се възстановявам и най-сетне да вляза отново в игра за Байерн”, завърши Аржен Робен.

Рецепта за питка "ветрило" с прясно мляко
Кимчи прави чудеса за имунитета
Мъж загина при челна катастрофа на изхода на Велинград
Вселената изпраща знаци на четири зодии на 8 декември
Знаци, че той не ви харесва
Според първите екзитполове Чиприан Чуку ще е кмет на Букурещ
Ландо Норис е новият шампион във Формула 1
Кризата във VW зачеркна два основни модела
Десетте ветерана на европейските пазари
Кои китайски марки ще изчезнат от Eвропа?
Пьотр Ян отново на върха: Руснакът си върна титлата в категория петел на UFC
Едуард Алексанян прегази Мариус Мунтеану и направи успешен дебют при най-тежките на SENSHI 29
България доминира на турнира по кикбокс в Козлодуй
Робелис Деспейн нокаутира Сам Алви и спечели титлата в тежка категория на Karate Combat
Хранителен режим при Хашимото
Стартират нови национални програми за скрининг на колоректален и цервикален рак
Защо корейското кимчи е полезно за имунната система?
Инфекция с Campylobacter при деца – как да я разпознаем?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар