Днес е дербито Борусия Дортмунд - Байерн. Домакините имат седем точки преднина пред неубедителния тази есен шампион.
“В сегашното ни положение равенството в Дортмунд не ни урежда. Нуждаем се от победа, за да се успокоим най-накрая. Трябва да спечелим”, почти заклинателно звучи капитанът на Байерн Марк ван Бомел в интервю за вестник Билд ам Зонтаг(
“Ако не бием, ще стане напечено. После е паузата за националните отбори и не можем да наваксаме с победа и две седмици ще ни говорят за криза. Този филм сме го гледали.”
“Ясно е, че след като имаме само осем точки от шест мача се притеснявам. Играем добре, отборът има морална сила, но не вкарваме положенията си. А отзад пускаме евтини голове”.
“Миналия сезон излязохме на първо място чак в 24-тия кръг. Всъщност стига да сме първи само след 34-тия”, остава оптимист капитанът на Байерн Марк ван Бомел.

Рецепта за питка "ветрило" с прясно мляко
Кимчи прави чудеса за имунитета
Мъж загина при челна катастрофа на изхода на Велинград
Вселената изпраща знаци на четири зодии на 8 декември
Знаци, че той не ви харесва
Според първите екзитполове Чиприан Чуку ще е кмет на Букурещ
Ландо Норис е новият шампион във Формула 1
Кризата във VW зачеркна два основни модела
Десетте ветерана на европейските пазари
Кои китайски марки ще изчезнат от Eвропа?
Пьотр Ян отново на върха: Руснакът си върна титлата в категория петел на UFC
Едуард Алексанян прегази Мариус Мунтеану и направи успешен дебют при най-тежките на SENSHI 29
България доминира на турнира по кикбокс в Козлодуй
Робелис Деспейн нокаутира Сам Алви и спечели титлата в тежка категория на Karate Combat
Хранителен режим при Хашимото
Стартират нови национални програми за скрининг на колоректален и цервикален рак
Защо корейското кимчи е полезно за имунната система?
Инфекция с Campylobacter при деца – как да я разпознаем?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар