Вратарят на Байерн Мюнхен Мануел Нойер призна, че той и неговите съотборници не играят по възможно най-добрия начин напоследък.
Все пак стражът изрази радостта си от победата с 1:0 над Виктория Пилзен снощи, която класира баварците напред в Шампионската лига.
"Не успяхме да влезем добре в първия четвърт час на мача, а Виктория Пилзен стартира силно. Срещу такива отбори е важно да контролираш играта по целия терен. Голът ни падна след центриране и Манджукич го отбеляза по чудесен начин", каза Нойер след срещата.
"Рекордът е добре дошъл за нас, но ние искахме да играем по-добре. В крайна сметка важни са трите точки и това, че продължаваме напред в елиминационната фаза. Разбира се, че сме щастливи."
"За нас беше важно да не допуснем попадение във вратата си. Не им оставихме много възможности. Според мен те имаха три опасни изстрела, което е добре за нас."
"До момента изпитвахме трудности през първите полувремена. Когато един отбор се опитва да играе футбол срещу нас, ние често се представяме страхотно. Но за момента имаме проблем с това."
"Все пак ние сме професионалисти и искаме постоянно да се развиваме. Ще се опитаме да направим точно това", завърши своя коментар Мануел Нойер, цитиран в сайта на УЕФА.







Асен Василев призова Желязков да подаде оставка
Календар на доброто: Над 90 чудеса и каузи са събрани в 30 дни
Брутално домашно насилие: Мъж души жена с колан и я заплашва с киселина
Истанбул е градът с най-натоварения трафик в света
Теменужка Петкова защити бюджета и свъшеното от кабинета
"Величие" за контрапротеста: Жалък панаир на бедността и страха
ЕС договори намаляване на парниковите емисии с 90% до 2040 г.
Кое е най-важното събитие в света за отминаващата си 2025 година?
Opel Astra получи малки, но важни промени
Най-готините автомобилни цветове на 2025
BYD произведе 113 GWh батерии и обяви война на дефектите
Mercedes прелетя над кръгово, след като шофьорът припадна
Джервонта Дейвис обяснява защо битката му с Джейк Пол е била отменена
ESPN обяви класацията на най-добрите млади ММА таланти под 30 години- Дичева втора
Ивелина Шенкова: Наградата „Златен пояс“ е страхотно признание и стимул да продължавам напред“
14 българи влизат в сблъсък за медали на Европейското първенство в Германия
Как да постигнем здрава и сияйна кожа?
4 вида кашлица според причините
Пробив в лечението на рака на панкреаса – как действа CAR-NKT клетъчната терапия?
Как студеният въздух влияе на лигавицата на носа и синусите?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар