Байерн Мюнхен не извърши нито едно нарушение през първото полувреме на мача си с Борусия Мьонхенгладбах.
Така за първи път след въвеждането на детайлната статистика в Бундеслигата през 2004 година баварците завършват първо полувреме без нито един извършен фаул.
След първите 45 минути германският шампион води с 2:0 на "жребчетата" след голове на Артуро Видал и Дъглас Коста.
Интересното е, че само няколко секунди след подновяването на играта Байерн все пак извърши фаул и развали чудесните си показатели в това отношение.
Друг любопитен факт е, че през първата част Гладбах игра само веднъж с топката в наказателното поле на домакините. Така Борусия е на път да развали серията си от 4 поредни мача без загуба срещу най-успешния германски клуб.








Бивш вътрешен министър: По стария начин ще се избират членовете на ВСС
Изобилие и късмет за 4 зодии на 26 юни 2026
Затоплянето на морската вода създава условия за опасни бактерии в Европа
Величков, ПП: Има външно влияние върху текстовете за съдебната власт
Създаден е електронен регистър на дигиталните клубове
Абровски: Като разграден двор сме, БАБХ няма никакъв архив
5 модела бански за всяка фигура
Гърция предлага пакет "Преживяването на Акропола" на цена от 5000€ на обиколка
Плазмена лампа премахва микробите в колата
Адските жеги в Европа предизвикаха стачка в завод на Stellantis
Мечка разби чисто нов Ford F-150
Прогноза: Скъпото гориво слага край на модерните автомобили
Моузес Итаума гледа към световна титла след Хргович
Бокеме се изправя срещу Де Соуса на SENSHI 32
Улрик Бокеме и Жури де Соуса в тежък сблъсък на SENSHI 32 Grand Prix
Еди Хърн обясни защо подписа с Иън Гари: Виждам в него бъдеща суперзвезда
МБАЛ „Надежда" вече е първият център в България със статут GESEA
Парамедиците излизат от сивата зона: приет е новият държавен стандарт
Франция потвърди първи случай на ебола
Предстои XVII Национална конференция за редки болести и лекарства сираци
Коментари
Напиши коментар21:38 | 22 окт 2016 г.
Напиши коментар