Нападателят на Байерн Мюнхен Роберт Левандовски ще става баща. Самият футболист се издаде тази вечер.

Той стори това след попадението си срещу Атлетико Мадрид от пряк свободен удар. Полякът завъртя топката майсторски над стената и я прати в горния ляв ъгъл. След това сложи кълбото под фланелката си и отпразнува попадението по типичен начин за бъдещ татко...

Според германската телевизия Sport1 съпругата на Роберт е бременна вече в четвъртия месец. За двамата това ще бъде първо дете. Самата Анна веднага сподели снимката на мъжа си във Фесйбук и получи стотици поздрави.

Интересното е, че Левандовски вкара почти по същия начин и в петък срещу Майнц, при победата с 3:1. След първото полувреме тази вечер Байерн води на Атлетико с 1:0 в мач без значение.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fhealthyplanbyann%2Fposts%2F1133933250059212%3A0&width=500" width="500" height="566" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true"></iframe>