Българският нападател на Монако Димитър Бербатов отбеляза гол и във втората контрола на своя тим по време на подготвителния лагер.

Опитният таран се разписа при успеха с 4:2 срещу колумбийския Атлетико Насионал.

Благоевградчанинът отбеляза второто попадение в мача, а освен това имаше и още няколко шанса да се разпише, които в крайна сметка пропиля.

Французите започнаха ударно мача и още в 6-ата минута стигнаха до попадение.

Жермен и Мартиал направиха хубава комбинация при която вторият излезе на удобна позиция за стрелба и прати топката в мрежата.

В 16-ата минута Бербо също записа името си сред голмайсторите.

Той довкара избитата от противниковия страж топка след силен удар на негов съотборник, след като бе заел добра позиция в наказателното поле.

В 39-ата минута Монако стигна до класически резултат, след като и Фабиньо се разписа, след като бе изведен на скорост и с хладнокръвен удар успя да реализира.

След почивката колумбийците върнаха интригата в срещата с голове на Трелес и Перес в 63-ата и 88-ата минути, но в добавеното време озовалият се на удобна позиция Караско довърши домакините.