Българският нападател Валери Божинов вкара второто си попадение в Серия Б, след като се разписа при равенството 2:2 на Тернана като гост на Перуджа в 15-ия кръг.

Божинов започна като титуляр и се разписа за 1:1 само три минути след първия гол в мача за домакините.

Българският нападател остана на терена до 65-ата минута, когато беше заменен от Чераволо. През второто полувреме Диего Фалсинели изведе отново грифоните напред, Фелипе Авенати изравни в 79-ата за крайното 2:2.

Тернана има 16 точки и се нарежда на 16-о място в класирането, на 2 от застрашения от изпадане Кротоне.

Тернана имаше щастието да играе с човек повече след 65-ата минута, когато авторът на попадението за домакините

Фалчинели получи втори жълт картон и напусна терена. Играчите от Терни обаче стигнаха само до точка. Начело в класирането е Карпи с 29 точки, пред Фросиноне с 28.