Димитър Бербатов е напуснал бесен стадион "Тумба" минути след като бе заменен в мача от Лига Европа на своя ПАОК срещу Габала, завършил 0:0, информира БНТ.

Бившият национал започна титуляр, но в 71-ата минута беше заменен от Янис Мистакидис. Българският нападател демонстрира недоволството си от смяната. Той не отиде да поздрави треньорите и резервите на тима, а направо се отправи към съблекалнята. След това бесен е напуснал стадион "Тумба" и не е изчакал края на двубоя.

"Черно-белите" доминираха в мача, но не успяха да преодолеят защитата на гостите и вратаря Дмитро Безотосни. Срещата завърши 0:0. Циолис, Сабо, Мак и бившият футболист на Левски Гари Родригес пропуснаха възможности за гол в полза на тима от Солун.