Бившият нападател на Левски Валери Домовчийски впечатли футболна Гърция със страхотен гол.

Той донесе успеха на своя Левадиакос с 1:0 при визитата си на Ксанти в мач от 12-ия кръг на местния шампионат.

В 33-ата минута на двубоя Лукас Фавали центрира от фаул отдясно, Константинос Манолас подаде с глава към границата на малкото наказателно поле и Домовчийски стреля атрактивно от въздуха с гръб към вратата, изпращайки топката в десния ъгъл на Луиджи Ченамо.

Това е и първи гол за юношата на Левски за този сезон.

Въпреки гола си той бе заменен в 77-ата минута.

В състава на домакините от Ксанти като титуляр излезе друг бивш играч на "Сините" - Николай Димитров, който остана на терена до 68-ата минута.

След този успех Левадиакос прекъсна на практика серията си от 5 мача без победа и вече е 9-и в класирането. Ксанти пък е 7-и, а и двата отбора имат по 15 точки.