Гръцкият ПАОК се измъчи срещу слабака Калони без звездата си Димитър Бербатов, но все пак постигна победа като гост с 3:1.

Това стана в среща от 12-ия кръг на гръцкото първенство.

„Черно-белите” започнаха агресивно и поведоха рано-рано. Още в 7-ата минута Стефанос Атанасиадис откри резултата – 0:1. Йоргос Манусос обаче изравни в 41-ата минута от дузпа. Атанасиадис се превърна в герой за гранда от Солун, след като наниза второ попадение в 76-ата минута. Секунди преди последния съдийски сигнал Йоанис Мустакидис фиксира крайното 1:3.

Междувременно от гръцкия тим обявиха, че се очаква Бербо да бъде извън строя през следващите две седмици.

Той получи контузия по време на мача с Габала от Лига Европа. След този успех ПАОК е на шесто място във временното класиране с 19 точки. Калони е 15-и със 7 т. Лидерът Олимпиакос на практика е недостижим на върха с 33 точки. Вторият АЕК е с 10 по-малко.