Българският полузащитник Ивайло Чочев игра пълни 90 минути при равенството на Палермо с новака в Серия А Карпи - 1:1.

Днес Чочев днес беше обявен за футболист номер 2 на България за 2015-а година, а тимът му е на 14-о място с днешното равенство с 25 точки.

Домакините от Карпи не успяха да вземат необходимата им победа и остават в зоната на изпадащите - на 18-о място с 19 точки.

Световният шампион от 2006-а година Алберто Джилардино откри резултата за сицилианците в 24-ата минута, след като между двама трудно укроти топката, но успя да я промуши зад вратаря Вид Белец. Матео Манкозу изравни от дузпа за Карпи 16 минути преди края на мача. Манкозу сам си я спечели, след като беше съборен от Едоардо Голдинанга.