Головият хищник на Партизан Валери Божинов вкара фантастичен гол при победата на своите с 2:1 над Шахтьор Солигорск (Беларус) в приятелски мач в Кипър.

Снайперистът в пеналта откри резултата в средата на първото полувреме, когато засече със задна ножица центриране отляво. Неманя Михайлович вкара втори гол за сърбите в 47-та минута.

Отборът от Беларус намали на 1:2 в 86-та минута, а в 88-та минута контролната среща бе прекратена от главния съдия заради сбиване между играчите на двата отбора.

Българският защитник на Партизан Иван Бандаловски влезе в схватка с играч на Шахтьор, а веднага на помощ дойде Валери Божинов... Двамата останаха на терена през цялото време.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/1txuobZwE0Y" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>