Защитникът Николай Бодуров изигра първия си мач с екипа на датския Мидтиланд. Това стана по време на контролата с шведския Малмьо в Дубай, а срещата завърши 1:1. Бодуров започна като титуляр и игра цял мач.

Мартин Пушич откри резултата за датчаните в 26-ата минута, а звездата Маркус Розенберг изравни за шведите в 61-ата. Според датските медии, Мидтиланд е имал тотално превъзходство преди почивката и 1:0 е било най-малкото, с което са можели да водят. През втората част обаче ролите се разменили и логично Малмьо стигнали до равенството.

Българският защитник също е имал възможността да се разпише малко преди гола на Розенберг. Той засякъл чудесно топката след центриране от корнер, но вратарят Йохан Виланд се намесил майсторски. Според официалния сайт на Мидтиланд, хора на Манчестър Юнайтед са наблюдавали мача. Двата отбора са съперници на 1/16-финалите в турнира Лига Европа.