Българският национал Владимир Гаджев, бивш халф на Левски, удари греда при загубата на Ковънтри с 0:3 срещу Норич Сити в контрола. Тя беше изгледана от 7602 зрители, заплатили между 5 и 10 британски лири, за да гледат мача от трибуните на "Кероу роуд".

Гаджев, който си партнираше с голяма част от младоците в групата на Ковънтри, беше един от най-активните футболисти на гостите и беше много близо до гол и асистенция. Още в началото на срещата той центрира от корнер и Анди Роуз засече топката с глава, но тя прелетя на сантиметри над вратата на домакините. Гаджев се размина с гол в 37-та минута, когато стреля от пряк свободен удар от 22 метра и топката се завъртя перфектно над стената, но се отби от напречната греда.

Гаджев игра цял мач и можеше да получи жълт картон малко преди почивката, когато задържа уелския национал Уес Хулахан в центъра и спря опасна контрола на Норич. Иначе, "канарчетата" спечелиха без особени трудности с голове на Хулахан, Джош Мърфи и Джейкъб Мърфи.