Мерсин Идманюрду отстъпи с 0:3 у дома от Газиантеп Беледие в среща от 7-ия кръг на турската втора лига. Българският вратар на домакините Николай Михайлов трябваше три пъти да извади топката от мрежата си, след като двама нигерийци се разписаха за 0:1 и 0:3.

Още във 2-ата минута на второто полувреме Егико Ехиосун откри, а Калу Уче сложи точка на спора в 90-ата минута. Мухамет Рейс нанесе удар в 52-ата, за да убие интригата.

Газиантеп ББ събра 11 точки, колкото имат общо 4 отбора между 2-о и 5-о място. Начело е Йени Малатияспор с 13.

Срещата като цяло беше равностойна, но гостите използваха опита на чужденците си и почти бяха безгрешни в трите си ситуации пред вратата на Михайлов. Тимът на българина остана 14-и със 7 точки.