Божидар Краев вкара много красив гол при победата на Мидтиланд с 3:0 в гостуване срещу Одензе от осминафиналите на турнира за купата на Дания по футбол. Това беше първото попадение на българския халф за новия му клуб, който го привлече от Левски през лятото.

"Постигнахме добра победа, която е плод на тежка работа. Радвам се и за моя гол. Получих топката и стрелях моментално, а всичко се разви добре. С работа се постига всичко и съм доволен, че днес получих шанс", каза халфът на Мидтиланд в интервю за клубната телевизия.

Микел Дуелунд вкара за 1:0 в 35-та минута, а Александър Сьорлот покачи на 2:0 в 54-та. Краев се появи в игра в 80-та минута, а седем по-късно получи топката пред наказателното поле, направи няколко крачки и я изпрати с топовен шут от над 20 метра в горния ъгъл на вратата.