Българският национал Ивайло Чочев вкара гол при равенството на Палермо 2:2 като гост с Пескара в първия мач от 13-ия кръг на Серия УБФ. Чочев се разписа за 1:1 в 15-ата минута с удар отблизо след подаване отдясно на Андреа.

Малко преди това Капоне бе извел Пескара напред в резултата. В 33-ата минута македонският нападател Илия Несторовски изведе Палермо напред в резултата, а Гастон Бругман в 46-ата минута оформи крайното 2:2.

Ивайло Чочев изигра поредния си силен мач за Палермо, като в 62-ата минута отново изпрати топката в мрежата, но голът бе отменен заради засада. В заключителните минути на срещата родния национал изведе Несторовски в чиста позиция, но той пропусна. Палермо е лидер в класирането с актив от 22 точки.