Мениджърът на Манчестър Сити Мануел Пелегрини логично остана доста разочарован от домакинското равенство 1:1 срещу Рома.
След този резултат "Гражданите" са на 3-ото място в своята група от Шампионската лига и имат в актива си скромна точка за първите си две срещи.
"Една точка у дома никога не е добър резултат, но играхме срещу един много силен отбор. За съжаление не играхме по този начин, по който обикновено вкарваме голове", заяви Пелегрини на пресконференцията след мача.
"В последните 20 минути показахме тази игра, която искам да виждам и която ни носи много попадения, но това равенство бе изковано за общо 90 минути, така че за съжаление не променихме нищо".
"Днес просто не беше нашият ден. Не играхме добре през първото полувреме. Започнахме добре, но след това губехме топката твърде лесно".
"Най-големият проблем бе, че пропуснахме твърде лесни пасове".
"За мен не бе изненада колко силен е отборът на Рома. Те се намират във форма и имат страхотни играчи. Те ни направиха мача труден, но при малко повече късмет можехме да стигнем до победата в последните 20 минути".
"Евентуално класиране за директните елиминации ще зависи от това как ще играем в оставащите ни мачове. Една точка от шест не е никак добре. Ще се борим до края обаче, за да се класираме напред", завърши мениджърът на Сити.








Испания гори: 33 хил. евакуирани, стотици пожарникари и 6 хеликоптера гасят пламъците
Пеевски подкрепи Радев за замразяването на договора с "Боташ"
Учени обясниха защо повечето хора използват приоритетно дясната си ръка
Синдикати и ВУЗ-ове искат скок на заплатите на младите асистенти
Пеевски: Подкрепяме постигнатото замразяване на договора с "Боташ"
Стилиян Петров на 47 г., Паулина му се обясни в любов
Електромобили със 130 км/ч: Топ 10 на моделите с най-голяма автономия
McLaren сбъдна мечтата на своя създател
Какво се поврежда най-често в колата при летните пътувания
Парадокс - ЕС унищожи евтините коли, а сега иска да ги върне
Хабиб Нурмагомедов посочи голямата загадка на Мондиал 2026
Роландо Ромеро защитава титлата си срещу Теофимо Лопес в Лас Вегас
WBO нареди: Дмитрий Бивол трябва да защитава титлата си срещу Калъм Смит
Николай Йоргов: "Спарингите са най-добрият начин за боец да се усъвършенства!" (ВИДЕО)
Защо тестостерон-заместителната терапия променя кръвната картина при мъжа?
Кои са първите признаци, че бебето е готово за захранване?
Какво да ядем при стомашно-чревен вирус?
Лечение на акне през лятото – ретиноиди, бензоил пероксид и фотозащита
Коментари
Напиши коментар11:16 | 2 окт 2014 г.
Напиши коментар