Новият любимец на феновете на Наполи Аркадиуш Милик заяви, че се чувства прекрасно, след като донесе с два гола победата на тима си с 2:1 над Динамо Киев в Шампионската лига.
„Това беше магическа вечер за мен и Наполи. Вкарах два гола и съм много щастлив. На пресконференцията преди мача казах, че искаме да спечелим, но сме наясно, че срещаме много сериозен отбор. Действително беше много трудно, но се завръщаме в Италия с усмивки на лицето“, заяви полският нападател.
Милик беше привлечен в Наполи за заместник на Гонсало Игуаин и с головете си успя да се утвърди много бързо. „Знам, че феновете са луди по мен, но това е едва четвъртият ми мач с Наполи и първи в Европа“, каза още Милик.








Рецепта за тиквички с чесън и копър на тиган
Какво не знаем за траките и старите българи?
Моторист загина в Русе
Как да се предпазите от кърлежи това лято?
Ямал: Мечтал съм да бъда на Световното, последният турнир гледах от класната стая
Германия започва масова депортация на афганистанци
30-годишен моторист загина при катастрофа в Русе
Последното Lamborghini с чист V12 вече струва двойно
Ford жертва по един двигател на ден, за да реши големия си проблем
Електромобилите с голям пробег се превръщат в проблем
Най-добрият двигател на Maserati става хибрид, но не и PHEV
Дейна Уайт за оплакванията на Алекс Перейра: Той не е човек, който търси оправдания
Джъстин Гейджи: Не мисля за отказване, а Топурия няма да получи незабавен реванш
Виктор Скерлев с бронз от Големия шлем в Монголия
Терънс Крауфорд не прие оправданията на Ерол Спенс за битката им през 2023 година
Дентално здраве от детството до зрелостта: Смяната на зъбите – кога е в норма и кога изисква консултация
Психиатрична помощ, ТЕЛК и домашно насилие на фокус в здравното министерство
Ето колко крачки трябва да правим на ден, за да сме здрави
Хранителни интоксикации - как да ги разпознаем?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар