Италианският гранд Ювентус докосва 1/4-финалите в Шампионска лига, след като снощи победи с 2:0 като гост Порто в първия мач помежду им.

"Драконите" дълго време играха с човек по-малко на терена, след като Алекс Телес си изкара два жълти картона в рамките на 60 секунди – между 26-ата и 27-ата минута. Един епизод обаче сериозно помрачи мача на "Ещадио до Драгао" и мнозина се запитаха дали той щеше да промени крайния му изход.

В 50-ата минута, при резултат 0:0, Стефан Лихтщайнер направи изключително груб фаул срещу Ектор Ерера. Швейцарският национал влезе с бутоните напред, но Феликс Брих (Германия) даде само официално предупреждение на видимо притеснения защитник.

Ерера обаче получи брутални рани в ходилото, които стигат чак до месо. 26-годишният мексикански национал доигра мача геройски, но е под въпрос за срещата с Боависта от португалското първенство.

Вижте снимката с раната на халфа и видео с влизането на Лихтщайнер и дайте вашия глас дали той трябваше да получи директен червен картон.

<script type="text/javascript" src="//cdn.playbuzz.com/widget/feed.js"></script>
<div class="pb_feed" data-embed-by="fdfb8e25-2055-4318-936c-ae447007e4ba" data-item="bc57d2cf-348d-42bd-8d48-60b8a8897b5d" data-recommend="false" data-game-info="false" data-comments="false" data-shares="false" ></div>