Челси би шута на младия полузащитник Джейкъб Мелис, заради димката, която хвърли в съблекалните на отбора преди три седмици, пише в днешния си брой таблоидът "Мирър".

"Сините" потвърдиха за раздялата с 21-годишния талант, който попадаше в групата на първия отбор за някои мачове.

След дълго разследване на инцидента, който се е случил на 2-и март, Мелис бе изгонен от клуба и в крайна сметка е свободен да си търси нов отбор.

Младокът е направил самопризнание в хода на разследването, но въпреки това не му се е разминало.

Неговият съотборник Били Клифърт се е отървал само с глоба, след като призна, че е осигурил гранатата на Мелис, като я е донесъл на въпросната тренировка.

Последният е 19-годишен и е титуляр в резервния отбор на Челси, като дори подписа нов четиригодишен договор през миналото лято.

Мелис дойде в Челси от Шефилд Юнайтед преди пет години и през ноември 2010 година направи своя дебют за отбора в Шампионската лига срещу Жилина.