Реал Мадрид постигна победа над Челси с 3-2 в среща от приятелския турнир Интернешънъл Чемпиънс Къп.

В първата си среща от надпреварата ''кралете'' загубиха от ПСЖ с 1-3, докато пък лондончани стартираха с успех от 1-0 над Ливърпул.

Не може да не се спомене, че Марсело изигра поредния си силен мач, след като се разписа на два пъти.

В 19-ата минута на срещата бразилецът отправи страхотен удар от дистанция с десния крак, като топката се отби от противников играч и влезе във вратата на Бегович.

В 26-ата минута отново Марсело бе точен. Той направи двойно подаване с Асенио, а след това се освободи от двама играчи на Челси и прати топката във вратата.

И Марсело Диас бе точен за Реал, след като се разписа в 37-ата минута, след като отправи изключителен удар от 25 метра.

Все пак в 80-та минута Кико Касия излезе неразчетено да изчисти топка с крак и Еден Азар успя да му открадне кълбото, след което на празн врата успя да отбележи първото попадение за Челси.

В добавеното време, по почти идентичен начин, Азар успя да преодолее Касия и донесе второ попадение за „сините“.