Валенсия води преговори за привличането на халфа на Челси Джон Оби Микел.
Нигериецът, който премина на "Стамфорд Бридж" преди цели 11 години, не е играл нито една минута под ръководството на Антонио Конте през този сезон. Договорът му с тима пък е до края на кампанията, но се очаква той да напусне още през настоящия трансферен прозорец.
Спортният директор на "прилепите" Хесус Гарсия Питарч потвърди за разговори с африканеца.
"Микел? Да, ние се срещнахме в Лондон на Коледа или в деня преди нея. Преди това се допитах до Челси, дали мога да разговарям с него и получих положителен отговор. Той ще помисли върху опцията да дойде при нас и скоро ще ни даде отговор", коментира той.
Междувременно усилено се говори, че Микел е в преговори и с френския гранд Марсилия.








Путин се срещна с Лукашенко, Зеленски призова за мир след нови жертви в Украйна
Късна емисия
Забраниха движението в район на Халкидики заради риск от пожари
Крим е катастрофа за Путин: Перлата на Руската империя се превърна във военна зона
Тенденции при грима за лятото
Мащабна полицейска операция се провежда на територията на община Несебър, има задържани
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената на Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
Усик изненадващо оваканти трите шампионски пояса
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар13:19 | 3 яну 2017 г.
00:14 | 3 яну 2017 г.
18:46 | 2 яну 2017 г.
Напиши коментар